MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Slaglåspistoler 7741173
nr 774 1173
Slaglåspistoler
2 st, bland annat orientalisk, längd: 39 resp 41
Kondition: slitage & skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:40:56
300 kr
500 kr
450 kr
550 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr